Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Finał Wojewódzki „czwórek”!

Dnia 17 maja 2021

W Nowym Sączu odbył się Finał Wojewódzki Kinder Joy of moving w kategorii „4” chłopców, w którym wystąpiło 12 zespołów. Drużyny zakwalifikowane do tych rozgrywek wywalczyły awans po serii turniejów regionalnych. Był to trudny dla wszystkich, zwłaszcza zawodników czas,  gdyż ze względu na pandemię nie rozegrano wszystkich zaplanowanych turniejów.

Zawodnicy LKS-u w pierwszej fazie turnieju finałowego pokonali rywali z UKS 22 Kraków I i As Niepołomice. W drugiej fazie rozgrywek wygrali ze Spartą Kraków II, ulegli drużynie GKPS-u Gorlice i Sparty Kraków I. W meczu o V miejsce ponownie pokonali rywali z UKS 22 Kraków I i ukończyli turniej na V miejscu.

Skład drużyny: Kamil Sobczyk, Grzegorz Połeć, Stanisław Gąsior, Szymon Lichoń, Kacper Przybyłowicz, trener Iwona Ćwikła.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.