Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Minisiatkówka – Finał Rejonu „2”, „3” i „4”!

Dnia 9 maja 2021

W związku z ograniczeniami pandemicznymi i zakazem organizacji imprez sportowych nie odbyły się wszystkie zaplanowane na ten sezon turnieje minisiatkówki. W ostatnim turnieju, który odbył się w Bieczu i był podsumowaniem tegorocznych rozgrywek zawodnicy LKS-u wystąpili w kategorii „2”, „3” i „4”.

W kategorii „dwójek” III miejsce i brązowe medale zdobyli Łukasz Połeć i Przemysław Mucha. W „dwójkach” wystąpili również: Jakub Kamyk i Filip Skórski, Mikołaj Szczepanek i Hubert Wiejaczka, Marcin Mordarski i Dawid Ćwikła, Szymon Gargula i Patryk Gorgosz.

W  „trójkach” Aleksander Dynda, Emanuel Magiera i Sebastian Rafa wywalczyli IV miejsce.

W „czwórkach” Grzegorz Połeć, Kamil Sobczyk, Stanisław Gąsior, Szymon Lichoń i Kacper Przybyłowicz zdobyli III miejsce.

Zespoły, które zajęły miejsca I-IV uzyskały awans na zawody wojewódzkie.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.