Główna » Aktualności, Minisiatkówka

Finał Orlik Volleymanii 2013

Dnia 29 września 2013

W Ogólnopolskim finale Orlik Volleymanii wystąpili też siatkarze z Bobowej. Pierwszy zespół nieźle zaprezentował się w fazie grupowej, w której przegrał z późniejszym zwycięzcą całego turnieju, drużyną z Krotoszyna (zwycięzcą Ogólnopolskiego Finału Kinder+Sport). Po wyrównanym meczu przegrał też z drużyną z Wrocławia (14:16). Mimo czterech zwycięstw nie wystarczyło punktów do awansu do dalszej rundy rozgrywek. Chłopcy z drugiego zespołu walczyli dzielnie, nie zrażali się porażkami ze starszymi  chłopcami, wygrali trzy mecze w grupie. Mecze rozgrywano w 8 grupach, wystąpiło ok 60 zespołów. Ambasadorem akcji był Michał Bąkiewicz, który chętnie rozdawał autografy, opowiadał młodym adeptom siatkówki o swoich doświadczeniach siatkarskich, odpowiadał na nurtujące ich pytania.

Skład drużyn: Skupień M, Gruca J, Wójcik J, Sobol T, Zarzecki B, Święch K, Krupa M

Śliwa J, Myśliwiec S, Nogawka W, Sobol W, Smoszna M, Sobol B, Gryzło F trener Ćwikła I

 

 

 

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.