Główna » Aktualności, Kadeci

Dunajec wygrał 3:1 !

Dnia 23 lutego 2013

mDSC_8289-150x150 (1)W drugim meczu finału wojewódzkiego kadetów zawodnicy LKS Bobowa zmierzyli się z faworytem turnieju – zespołem Dunajca Nowy Sącz. Po dobrym meczu w wykonaniu obu drużyn lepszym okazał się Dunajec wygrywając 3:1 w setach do 20, -25, 13, 24. Po raz pierwszy w tym sezonie zespół z Nowego Sącza w lidze wojewódzkiej kadetów przegrał seta a niewiele brakowało aby nasi zawodnicy doprowadzili do 5 seta. W drugim meczu dzisiejszego dnia Hutnik Dobry Wynik Kraków wygrał 3:0 z Kęczaninem Kęty. LKS Bobowa grał w składzie : Tubek Michał ( 5 ), Zięba Wojciech ( 4 ), Wiejaczka Dawid ( 11 ), Gryzło Przemysław ( 8 ), Molendowicz Jan ( 1 ), Popardowski Jakub ( 17 ), Kwarciński Wiktor- libero, Kotul Tomasz, ( 1 ), Mucha Krzysztof, Domin Maciej , Babicz Mateusz, Paczuła Dawid, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.