Główna » Aktualności, III Liga

Dobry mecz na koniec III ligi !

Dnia 14 marca 2015

Siatkarze LKS Bobowa zakończyli rozgrywki III ligi w sezonie 2014/2015 osiągając najlepszy wynik w historii klubu jak również bobowskiego sportu – zdobyli II miejsce, premiujące nasz zespół do turnieju półfinałowego o wejście do II ligi. W ostatnim meczu tegorocznej ligi nasi siatkarze rozegrali dobry mecz  z Mistrzem tegorocznej III ligi, drużyną Grunwaldu Chełmek. Bobowianie na hali w Chełmku przegrali po wyrównanym meczu 2:3 w setach do 21, -19, -22, 20, -7. LKS Bobowa grał dzisiaj w składzie : Popardowski Jakub ( 6 ), Kuś Mateusz ( 4 ), Gryzło  Przemysław ( 11 ), Gądkiewicz Damian ( 13 ), Mędoń Piotr , Steinhoff Bogumił ( 14 ), Tubek Maciej ( 1 ) – libero, Iwański Jarosław ( 1 ), Kudławiec Marcin ( 1 ), Tubek Michał ( 5 ), Wiatr Rafał, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.