Główna » Aktualności, Juniorzy

Dobre mecze w pierwszym dniu !

Dnia 1 lutego 2013

Dwa dobre mecze rozegrały wszystkie drużyny , biorące udział w finale wojewódzkim rozgrywanym na hali w Bobowej. W pierwszym meczu turnieju Wawel Kraków pokonał Dunajec Nowy Sącz 3:1 w setach do 19, 18, -18,22. W drugim meczu również  nie brakowało emocji i dobrej gry z obu stron. Zawodnicy LKS Bobowa zmierzyli się z siatkarzami MKS Andrychów. Jak się później okazało bardzo ważny dla losów całego meczu był pierwszy set, którego nasi zawodnicy niestety przegrali na przewagi do 26. W drugim secie znów andrychowianie byli lepsi do 20. W 3 secie cały czas była wyrównana walka, ale tym razem nasi zawodnicy byli lepsi w końcówce seta i wygrali do 23. W 4 secie niestety MKS był lepszy i wygrał do 19 i cały mecz 3:1. LKS Bobowa grał w składzie : Tubek Bartłomiej ( 4 ), Popardowski Jakub ( 11 ), Bogusz Krystian ( 6 ), Gucwa Kamil ( 10 ), Gądkiewicz Damian ( 17 ), Wiejaczka Dawid ( 6 ), Gucwa Michał – libero, Gryzło Przemysław ( 3 ), Matusik Michał (1), Bogusz Sebastian , Belcer Sebastian, Jabłoński Gabriel, trener Popardowski  Paweł. Galeria !

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.