Główna » Aktualności, III Liga

Derby powiatu dla Bobowej !

Dnia 13 grudnia 2014

8 lat czekali kibice na derby powiatu gorlickiego w III lidze mężczyzn. Dla przypomnienia na hali w Siedliskach wygrał 3:2 GKPS Gorlice. Dzisiejszy mecz był równie widowiskowy jak ten sprzed 8 lat , choć tylko 3 setowy . Nasi siatkarze okazali się lepsi , ale zwycięstwo nie przyszło łatwo . W każdym secie była wyrównana walka i końcówki decydowały o losach poszczególnych setów. Bobowianie wygrali 3:0 w setach do 21, 22 i 22. LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub ( 5 ), Kuś Mateusz ( 6 ),  Gądkiewicz Damian ( 12), Mędoń Piotr ( 10), Smoszna Dawid ( 1 ), Steinhoff Bogumił ( 10 ), Tubek Maciej – libero, Gryzło Przemysław ( 2 ), Iwański Jarosław ( 1 ), Zięba Wojciech, Bogusz Krystian, Broński Amadeusz, Wiatr Rafał, trener Popardowski Paweł

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.