Główna » Archiwa

Turniej o Złotą Koronkę

Dnia 16 września 2015
mimg_7309-150x150

18.09.2015 16:00 – mecze eliminacyjne grupy A LKS Bobowa – Jedynka Biecz Junior Poprad – Iskierka Tarnów MKS Andrychów – SOS Skarżysko – Kamienna   17:00 – mecze eliminacyjne  grupy B VKM Stara Lubovnia – GKPS Gorlice MKS Andrychów B – MOSiR Jasło STS Skarżysko – Kamienna –  Kadra Świętokrzyskie   18:00 – oficjalne otwarcie turnieju   18:15 Czytaj dalej…

Dnia 21 września 2014
Złota Koronka dla Wawelu!

Złotą Koronkę w tegorocznej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Złotą Koronkę Bobowej zdobył zespól WKS Wawel Kraków, Srebrna Koronka pozostała w naszym powiecie – wywalczyła ją drużyna z Gorlic, natomiast brązowa pojechała do Bielska-Białej. Kolejność końcowa IV Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Złotą Koronkę Bobowej: 1. WKS Wawel Kraków 2. GKPS Gorlice Czytaj dalej…

Dnia 20 września 2014
Wawel z GKPS-em będą walczyć o Złotą Koronkę!

22.09.2014 godz. 10:00  o miejsce XI Świętokrzyskie Orzeł Cieżkowice 2:0 25:0 25:0 o miejsce IX Stara Lubovnia Mansard Sanok 0:2 19:25 23:25 o miejsce VII LKS Bobowa Świętokrzyskie 2 2:0 25:15 25:18 godz. 11:00 o miejsce V MOSiR Jasło – Sokół Tarnów 0:2 25:27 20:25 o miejsce III  STS Skarżysko – Jedynka Bielsko- Biała 0:2 Czytaj dalej…

Dnia 19 września 2014
Drugi dzień turnieju

20.09.2014 godz.10:00 – mecze grupy B LKS Bobowa – VKM Stara Lubovnia  2:0 25:11 26:24 Świetokrzyskie – Jedynka Bielsko Biała  0:2 6:25 7:27 Wawel Kraków – Świętokrzyskie 2  2:0 25:12 25:19 godz. 11:00 – mecze grupy A Sokół Tarnów – GKPS Gorlice  2:0  26:24  25:21 MOSiR Jasło – Mansard Sanok  2:0  25:21  25:20 Orzeł Ciężkowice Czytaj dalej…

Dnia 19 września 2014
Wyniki pierwszego dnia turnieju

19.09.2014 godz. 16:00 – mecze grupy A Sokół Tarnów – MOSiR Jasło 1:2 25:27 25:20 11:15 Orzeł Ciężkowice – GKPS Gorlice 0:2 13:25 17:25 STS Skarżysko – Mansard  Sanok 2:0 25:19 25:18 godz. 17:00 – mecze grupy B LKS Bobowa – Świętokrzyskie  2:0  25:17 25:18 Wawel Kraków – Stara Lubovnia  2:0  25:7 25:18 Świętokrzyskie2 – Czytaj dalej…

Dnia 17 września 2014
Komunikat organizacyjny IV Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Złotą Koronkę Bobowej !

Komunikat Organizacyjny  IV Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej 19.09.2014 godz. 16:00 – mecze grupy A Sokół Tarnów – MOSiR Jasło Orzeł Ciężkowice – GKPS Gorlice STS Skarżysko – Mansard  Sanok godz. 17:00 – mecze grupy B LKS Bobowa – Świętokrzyskie Wawel Kraków – Stara Lubovnia Ostrowiec Świętokrzyski – Jedynka Bielsko- Biała godz.18:00 – Oficjalne Czytaj dalej…

Dnia 22 września 2013
Złota koronka zostaje w Bobowej !

Sukcesem zawodników LKS Bobowa zakończył się III Międzynarodowy Turniej o Złotą Koronkę Bobowej , którzy w finale turnieju pokonali kadrę Wielkopolski 2:1 w setach do 23, -23, 11. Po raz pierwszy w historii  turnieju jedna z trzech głównych nagród zostaje w Bobowej i w dodatku ta najcenniejsza. Brązową koronkę wywalczył WKS Wawel Kraków pokonując w Czytaj dalej…

Dnia 22 września 2013
Wyniki III Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej !

20.09.2013 Grupa A LKS Bobowa 1 – VKM Stara Lubovnia      2:0 (25:22; 25:19 Wielkopolska – GKPS Gorlice      2:1 (20:25; 25:23; 15:13) Świętokrzyskie 2 – STS Skarżysko- Kamienna      0:2 (12:25; 16:25) VKM Stara Lubovnia – STS Skarżysko- Kamienna      2:1 (25:18; 20:25; 15:11) GKPS Gorlice – Świętokrzyskie 2   Czytaj dalej…

Dnia 21 września 2013
W finale turnieju o Złotą Koronkę LKS zagra z kadrą Wielkopolski !

Po zaciętych pojedynkach zakończył się drugi dzień III Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej. Każda drużyna rozegrała po 6 meczów, 5 w grupie i 1 mecz półfinałowy. W niedzielnych meczach finałowych zagrają o 1 miejsce LKS Bobowa 1 i kadra Wielkopolski 1 a o 3 miejsce WKS Wawel Kraków i Kadra Wielkopolski 2 .

Dnia 18 września 2013
Komunikat organizacyjny III Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej !

Komunikat Organizacyjny III Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej 20.09.2013 godz. 15:00 – mecze grupy A LKS Bobowa 1 – VKM Stara Lubovnia Wielkopolska – GKPS Gorlice Świętokrzyskie 2 – STS Skarżysko- Kamienna godz. 16:00 – mecze grupy B LKS Bobowa 2 – LUKSOrzeł Ciężkowice MUKS Kangur Nowy Tomyśl – MKS Sokół Tarnów Świętokrzyskie 1 Czytaj dalej…

  Copyright ©2017 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.