Główna » Aktualności, III Liga

Bez wygranego seta !

Dnia 19 listopada 2012

Po raz pierwszy w tym sezonie siatkarze LKS Bobowa nie wygrali w meczu III ligi jednego seta. W sobotnim meczu nie sprostali w Dobczycach miejscowemu KS Feniks Dobczyce 0:3 w setach do 23, 23 i 16. Przełomowym momentem meczu był drugi set w którym nasza drużyna przegrywała 19:8 by doprowadzić do stanu 22:21 dla nas, ale niestety końcówka należała podobnie jak w pierwszym secie do gospodarzy. LKS Bobowa grała w składzie : Popardowski Jakub ( 1), Iwański Jarosław ( 9 ), Gądkiewicz Damian ( 5 ), Mędoń Piotr ( 10), Wiejaczka Dawid ( 4 ), Steinhoff Bogumił ( 7 ), Zięba Wojciech – lbero , Tubek Maciej ( 1), Gryzło Przemysław ( 3 ), Kudławiec Marcin ( 1 ), Kosiek Kamil, Tubek Bartłomiej, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.