Główna » Aktualności, Minisiatkówka

„2”,”3″ i „4” walczyły w Bobowej!

Dnia 25 stycznia 2014

Kolejny turniej ligowy mini siatkówki odbywał się tym razem w Bobowej. Na początku turnieju pani Grażyna Cempa-Pulit seketarz Zarządu TZPS w Nowym Sączu wręczyła puchar dla klubu LKS Bobowa za zajęcie III miejsca w rozgrywkach klubowych rozgrywanych w ubiegłym roku.

W  dzisiejszym turnieju w kategorii „dwójek” LKS reprezentowali:

LKS 1: Podobiński Dawid, Wojtaczka Kacper – III miejsce

LKS 2: Skupień Jakub, Paczuła Sylwester

komunikat 2

„trójki”

LKS 1: Sobol Wojciech, Gryzlo Filip, Paczuła Amadeusz, Gryzło Dawid – III miejsce

LKS 2: Orłowski Dawid, Myśliwiec Sebastian, Kopka Paweł

LKS 3: Gucwa Daniel, Beduch Kamil, Ziomek Ireneusz

komunikat 3

„czwórki”

LKS 1: Sobol Bartłomiej, Święch Konrad, Krupa Miłosz, Śliwa Jacek, Wojtaczka Eryk – IV miejsce. Niestety w tej kategorii drużyna LKS-u nie znalazła się na podium. Trzy drużyny walczące o miejsca II – IV miały taką samą ilość zwycięstw i niestety małymi punktami w tej rywalizacji zawodnicy LKS-u musieli uznać wyższość przeciwników. Tym większy żal, że brakło naprawdę niewiele 😉

LKS 2: Warzecha Przemysław, Warzecha Konrad, Myśliwiec Sebastian, Smoszna Michał

komunikat 4

Na pochwałę zasługują sędziowie dzisiejszego turnieju, którzy rzetelnie wywiązali się z powierzonych im zadań. Byli nimi zawodnicy, reprezentujący LKS w rozgrywkach w wyższych kategoriach wiekowych. Pomogło im na pewno doświadczenie zdobyte podczas treningów i meczów. Sędziowie: Rysiewicz Mikołaj, Sobol Tomasz, Skupień Michał, Zarzecki Bartosz, Flądro Artur, Abram Rafał, Kosiek Jakub, Zagórski Adrian, Bielewicz Konrad.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.